JOGA
ZAJĘCIA

Vinyasa Power Yoga

W tych lekcjach uczestniczyć może każdy. Każdy kto tej, dość intensywnej pracy, podoła. Jeśli dopiero rozpoczynasz przygodę z ćwiczeniami lub jesteś po długiej przerwie czy kontuzji, lepiej dla Ciebie będzie rozpocząć od Pilatesu. VPY na Ciebie poczeka.

VINYASA
POWER JOGA

Czym jest Vinyasa Power Yoga?

Vinyasa Power Yoga polega na płynnych przejściach pomiędzy pozycjami. Podczas lekcji uczymy się sekwencji ćwiczeń, które w połączeniu przypominają powtarzającą się choreografię.

Dlaczego „power yoga”? Ta forma jogi, znacznie bardziej niż inne formy, podnosi poziom energii, jest o wiele mocniej zorientowana na fitness, składa się z dynamicznych, pełnych siły i mocy elementów.

CO ZYSKASZ?

Oprócz zmian, które wkrótce poczujesz i zauważysz w swoim ciele,
poprawi się przede wszystkim Twoje ogólne samopoczucie! I to już po pierwszej lekcji!

Praktykując VPY regularnie 2 x w tygodniu, już po pierwszym miesiącu poczujesz, że ćwiczenia podnoszą Twoją ogólną sprawność. Zwiększają siłę, poprawiają gibkość i wytrzymałość. Twoje ciało staje się smuklejsze i jędrniejsze. Ruchy bardziej zwinne i lekkie. Umysł mniej roztargniony, bardziej uważny i skoncentrowany. Masz więcej energii i dużo częściej dobry humor- nawet wstając do pracy w poniedziałkowy, zimny, deszczowy i ciemny poranek.
Jeśli tak jak ja, jesteś zdecydowanie ciepłolubna, czujesz, że mimo jesieni rzadziej marzniesz. Jak to możliwe?
Vinyasy, zsynchronizowane z oddechem pełne mocy, ruchy, wyzwalają w głębokich warstwach ciała ciepło.
Ruch pobudza krążenie krwi, która z każdą lekcją, coraz intensywniej odżywia organy wewnętrzne i wszystkie zakamarki ciała. Podnosząc poziom życiowej energii i wspierając system odpornościowy. Mniej się przeziębiasz.

Po lekcji czujesz, że ciało intensywnie pracowało, a Twój umysł jest odprężony. Na policzkach wykwitają rumieńce, oczy błyszczą, uśmiechasz się. Zaczynasz czuć się lepiej. Coraz lepiej. Całkiem dobrze. Już nie tylko po treningu. Ale w ogóle. W życiu codziennym. I w końcu czujesz, że odpoczynek w psie z głową w dół jest możliwy. Już nie walczysz o życie wykonując tę asanę. Naprawdę odpoczywasz.... Brawo!

W tych lekcjach uczestniczyć może każdy. Każdy kto tej, dość intensywnej pracy, podoła.
Jeśli dopiero rozpoczynasz przygodę z ćwiczeniami lub jesteś po długiej przerwie czy kontuzji, lepiej dla Ciebie będzie rozpocząć od Pilatesu. VPY na Ciebie poczeka.

JOGA
TWARZY

Joga Twarzy to ujędrniające, likwidujące zmarszczki, usuwające wiszący podbródek i podnoszące powieki, ćwiczenia twarzy, odmładzający, odżywiający skórę i zapobiegający starzeniu automasaż dekoltu, szyi i twarzy, liftingujący, "prasujący" zmarszczki i niwelujący opuchlizny kiensiotaping estetyczny. A także ćwiczenia ciała, które prostują plecy, spłaszczają brzuch i poprawiają postawę.

Serdecznie zapraszam Cię, na organizowane w moim studiu  warsztaty podczas, których nauczymy Cię jak w naturalny sposób przywrócić i zachować młodość. Kolejna edycja 21 października 2022 - zapisz się 692 012 610.

Ponadto, wraz z Moniką Szczepańską - terapeutką twarzy, ekspertką manualnych technik odmładzania, pracujemy nad autorskim programem, który nazwałyśmy "Z miłości do młodości - program odmładzania twarzy i ciała".
Wkrótce będziesz mogła wziąć udział w warsztatach, szkoleniu instruktorskim i regularnych zajęciach.
Zainteresowana? Kliknij w guzik KONTAKT i napisz lub zadzwoń do mnie!

PILATES SCHOOL&STUDIO
BLACK SWAN

Regularne zajęcia grupowe, treningi personalne

Pragniesz odzyskać sprawność i witalność, uwolnić się od bólu pleców, zachować młodość i cieszyć się pełnią życia? Sprawdź czy Pilates jest dla Ciebie. A jeśli chcesz oszczędzić czas, nie sprawdzaj. Jest. Jeśli jednak masz chwilkę, przeczytaj jakie daje efekty, co zyskasz i jakie problemy rozwiążesz ćwicząc Pilates oraz jak wyglądają zajęcia w moim studiu Black Swan Pilates School&Studio. Sprawdź w menu zakładkę ZAJĘCIA GRUPOWE.


Koszyk
Scroll to Top