MEDIA

Czego to ludzie nie napiszą

W poniższych linkach znajdziecie artykuły, filmy i podkasty o mnie i z moim udziałem. Zapraszam do współpracy.

"Zastanawiając się, kogo zaprosić do kolejnego odcinka #poznajmysię, znajoma zaczęła opowiadać mi o świetniej babce, którą miała okazję chwilę wcześniej poznać. Z zaciekawieniem słuchałam historii o jej karierze związanej z pilatesem w studiu Black Swan, które sama prowadzi, pasji do sportu i zdrowego odżywiania. Nie czekając długo, skontaktowałam się z nią i już przez telefon udzieliła mi się niezwykle dobra energia i zaangażowanie Marty. Zgrałyśmy nasze kalendarze, by już zaledwie po kilku dniach spotkać się wspólnie w stolicy polskiego winiarstwa – Zielonej Górze."


Między duchem a ciałem #05 – Moc dna miednicy

"Dno miednicy to centrum wszechświata – naszego własnego, cielesnego. Zdrowe dno miednicy to siła, moc i pewność. Wiedziałaś/-eś o tym? Czym są mięśnie dna miednicy, jak z nimi pracować i co sprawia, że mają tak wielkie znaczenie dla naszego zdrowia opowiadają Małgorzata Stysińska (instruktorka jogi i treningu mięśni dna miednicy metodą Bebo) oraz Marta Pelińska (instruktorka pilatesu i jogi)."


"O Marcie Pelińskiej można powiedzieć wiele! Jest założycielką Studia Black Swan w Zielonej Górze, tryska pozytywną energią, dobrze nastraja każdego, z kim rozmawia. Poznajcie jej historię – jak doszła do miejsca, w którym jest obecnie, kto ją inspiruje i co napędza ją do działania!"


Koszyk
Scroll to Top