WITAJ
W BLACK SWAN

Nazywam się Marta Pelińska, jestem trenerką z ponad 18 letnim doświadczeniem w różnych technikach pracy z ciałem.

Prowadzę regularne zajęcia grupowe, indywidualne treningi, 7-dniowe detoksy oparte na diecie roślinnej oraz warsztaty i szkolenia instruktorskie, ruchowe, rozwojowe i żywieniowe.

ZAJĘCIA
Z JOGI I PILATESU

Jestem nauczycielką Vinyasa Power Yoga – uwielbiam tą dynamiczną, pełną mocy i energii odmianę jogi. Uczę Pilatesu, bo wiem, że jest to najlepszy sposób na zdrowy kręgosłup i płaski brzuch.

Naprawiam kręgosłupy. Pokazuję ludziom jak ćwiczyć i co robić, żeby przestały ich boleć.

Przez ostatnich 20 lat "przepracowałam" na sali tysiące godzin z moimi Klientkami pomagając im odzyskać zdrowie, sprawność i radość życia. Poprzez ruch, oddech, koncentrację, ale i szczere i serdeczne rozmowy, uwolnić się od napięć i bólu, odnaleźć równowagę ciała, umysłu i duszy.

Współpracuję z zielonogórskim ortopedą Maciejem Siankowskim, który kieruje do mnie swoich pacjentów potrzebujących odpowiednimi ćwiczeniami, uwolnić się od i bólu kręgosłupa www.klinikahms.pl

SZKOLENIA
WARSZTATY

W 2019 wzięłam udział w jednym z najważniejszych w mojej karierze szkoleń, pierwszym w Polsce kursie metody profesora Stuarta McGill'a - McGill 1 – odbudowa funkcjonalności kręgosłupa od rehabilitacji do maksymalnej wydajności.
Mogę pochwalić się uznawany na całym świecie certyfikatem, który gwarantuje że znam się na swojej robocie.

Prowadzę certyfikowane szkolenia instruktorskie Pilates CORE Stability, które ukończyło ponad 100 osób, w tym trenerzy personalni, fizjoterapeuci, nauczyciele w-f, instruktorzy fitness, nauczyciele jogi, a nawet instruktorzy snowboardu.

Prowadzę firmę szkoleniową oraz studio Pilatesu i Jogi, do którego możesz zapisać się na regularne zajęcia grupowe lub treningi personalne.

Studiowałam na AWF we Wrocławiu.
Uczę studentów w-f w Instytucie Sportu, Turystyki i Żywienia na Uniwersytecie Zielonogórskim.
Szkolę na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu gdzie możesz wziąć udział w moim kursie Instruktora Sportu specjalizacja Pilatesswfis.amu.edu.pl
W Wyżej Szkole Zawodowej im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wlkp prowadzę szkolenia z rozwoju osobistego i zdrowia psychicznego (komunikacja interpersonalna, profilaktyka depresji, radzenie sobie w trudnych sytuacjach).
Współpracuję z Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Zielonej Górze gdzie prowadzę szkolenia dla nauczycieli wychowania fizycznego.

A PRYWATNIE?

Interesuję się sztuką, przede wszystkim tańcem współczesnym i teatrem tańca, z którymi jestem związana od dziecka.
Obecnie, jako tancerka, współtworzę kolektyw taneczny Physical ArtHouse działający w ramach Ośrodka Praktyk Choreograficznych w Zielonej Górze.
Interesuje mnie psychologia i rozwój osobisty.
Kocham przyrodę i każdą wolną chwilę spędzam na jej łonie. Dbam o losy zwierząt i przejmuję się środowiskiem. Jestem weganką i moim priorytetem jest ekologiczny styl życia.
Poza tym kocham jazdę rowerem miejskim, letnie festiwale muzyczne i spędzanie czasu z ludźmi, którzy inspirują mnie do rozwoju.

PILATES SCHOOL&STUDIO
BLACK SWAN

Regularne zajęcia, szkolenia dla instruktorów

Pragniesz odzyskać sprawność i witalność, zachować młodość i cieszyć się pełnią życia? Tutaj dowiesz sie dla kogo jest Pilates. Jakie są efekty i co możesz zyskać dzięki ćwiczeniu Pilatesu oraz jak wyglądają zajęcia w Szkole Pilatesu Black Swan.


Koszyk
Scroll to Top