PSYCHO-
DIETETYKA

FOOD&MOOD Poradnia Psychodietetyczna

Chcesz naprawić swoje relacje z jedzeniem? Psychodietetyka skutecznie to rozpyka. Sprawdź jak mogę Ci pomóc.

Z CZYM TO SIĘ JE?

Psychodietetyk pomaga ludziom wprowadzać trwałe, korzystne zmiany w żywieniu i stylu życia. Z założeniem, że każdy z nas ma potencjał do zmiany, ale u każdego proces ten, aby był skuteczny, przebiegać powinien w indywidualny sposób.  Pomagam swoim pacjentom przejść przez ten proces bez stresu, bez wyrzeczeń, bez ciśnienia, bez reżimu. By zrobili to w swoim tempie, w zgodzie ze sobą i na własnych zasadach. Zaczęli żywić się lepiej, żeby żyć i czuć się lepiej.

Przeczytaj  artykuły na moim blogu:
Diety tuczą
Zmień fokus by uniknąć pokus
Najgorsze porady, które możesz usłyszeć w kwestii żywienia

JAK MOGĘ CI POMÓC?

Ze wsparciem psychodietetycznym łagodnie, w swoim tempie i zgodzie ze sobą, wprowadzisz dobre zmiany w swoim żywieniu i stylu życia.

Jeśli się odchudzasz kolejny raz, próbując jeść zgodnie ze sztywnym jadłospisem, odmawiając sobie ulubionych rzeczy, ale Twoje przyzwyczajenia żywieniowe wracają jak bumerang i ciągle lądujesz w punkcie wyjścia, pomogę Ci. To nie z Tobą jest coś nie tak, ale ze strategią, którą stosujesz. Ona po prostu nie jest dla Ciebie. Opracujemy nową. W zgodzie z Tobą, z Twoim tempem, bez napięcia, stresu, wyrzeczeń i poczucia straty. Z łagodnością traktując "potknięcia", analizując je, wyciągając wnioski i planując "zabezpieczenie" w razie kolejnego razu. Krok po kroku. W procesie dopasowanym do Twoich indywidualnych możliwości, potrzeb, ograniczeń i zasobów.

Jeśli jesteś dorosłą kobietą i borykasz się z zaburzeniami odżywiania, zadzwoń lub napisz.
Porozmawiamy i ustalimy czy mogę Ci pomóc samodzielnie czy będziemy potrzebowały wsparcia innych specjalistów, np. psychoterapeuty czy dietetyka klinicznego. Współpracuję ze specjalistami z tych obszarów. Chcę i wiem jak Ci pomóc.

Jestem weganką, jem rośliny, dobrze gotuję i uczę jak szybko i bez wymyślania ogarniać dobre, zdrowe jedzenie.

Zainspiruję Cię do sprawdzenia, że dieta oparta na roślinnym, bezmięsnym żywieniu jest prosta, odżywcza, smaczna i zdrowa. Wcale nie musisz błądzić po mieście szukając seitana, tempehu, tamari, aquafaby i topinaburu. Dobre, zwykłe, niewymyślne i w normalnej cenie składniki, kupisz w dyskoncie koło domu.

Regularnie i z ogromnymi sukcesami organizuję cykliczne, 7 dniowe wyzwania podczas, których chętni otrzymują ode mnie 7 dniowy jadłospis diety opartej na roślinach oraz wsparcie w zamkniętej grupie, komunikującej się online - napisz do mnie jeśli chcesz wziąć udział w WYZWANIU.

A może chcesz zorganizować warsztaty nt. zdrowego żywienia w Firmie/Instytucji/Domu Kultury/Miejskiej Świetlicy? Ze środków własnych, projektu, budżetu, dofinansowania, czy płatności uczestników? Skontaktuj się, zorganizujemy szkolenie z edukacji żywieniowej idealanie dopasowane do potrzeb odbiorców. Zróbmy to!

KONSULTACJE

Zainteresowałam Cię? Zapraszam na indywidualne konsultacje. Oferuję pomoc z uwzględnieniem wszystkich Twoich potrzeb.

PILATES SCHOOL&STUDIO
BLACK SWAN

Regularne zajęcia, treningi personalne

Pragniesz odzyskać sprawność i witalność, uwolnić się od bólu pleców, zachować młodość i cieszyć się pełnią życia? Sprawdź czy Pilates jest dla Ciebie. A jeśli chcesz oszczędzić czas, nie sprawdzaj. Jest. Jeśli jednak masz chwilkę, przeczytaj jakie daje efekty, co zyskasz i jakie problemy rozwiążesz ćwicząc Pilates oraz jak wyglądają zajęcia w moim studiu Black Swan Pilates School&Studio. Sprawdź w menu zakładkę ZAJĘCIA GRUPOWE.


Koszyk
Scroll to Top