Studio Black Swan

Regularne sesje Pilates CORE Stability

W moim studiu ćwiczymy w 2 razy w tygodniu przez 90 minut, w kilkuosobowych, zamkniętych, żeńskich grupach.  To pozwala ćwiczyć w sposób przynoszący największe korzyści. Dostosować plan biorąc pod uwagę Twoje potrzeby, możliwości, ograniczenia zdrowotne oraz cele. Dodatkową zaletą takiej formy jest kameralność, poczucie bezpieczeństwa, a co za tym idzie, wysoki komfort ćwiczeń. Dwa razy w tygodniu spotykamy się w tej samej grupie więc po czasie przychodzisz z przyjemnością nie tylko po to, żeby  poćwiczyć, ale i po to, by zobaczyć się z koleżankami.

Naszym ćwiczeniom towarzyszy spokojna, relaksacyjna muzyka.

Każda sesja kończy się relaksacją z elementami medytacji.
Te sesje relaksacji są szczególnie przyjemne w okresie jesienno-ziomowym kiedy na moim poddaszu panuje przytulny klimat.  Zapalam wówczas świece i  włączam medytacyjną muzykę, tak, abyś mogła w pełni się odstresować, wyciszysz umysł, ukoić zmysły i odnowić swoje siły witalne.

Jakie grupy prowadzę i z kim współpracuję?

Pomogę Ci jeśli jesteś dojrzałą kobietą, chcesz uwolnić się od bólu kręgosłupa, zachować młodość dbając o swoją formę oraz sprawność. Szukasz miejsca ćwiczeń, w którym będziesz się czuła dobrze i bezpiecznie ćwicząc wśród podobnych do Ciebie kobiet.

Pomogę Ci jeśli jesteś młodą mamą i chcesz skutecznie rozwiązać „pociążowe problemy”, zrobić coś dla siebie, odzyskać  figurę, uwolnić się od bólu pleców i w pełni cieszyć się rodzinnym życiem.

Pomogę Ci jeśli po prostu chcesz zadbać o swoją figurę, sprawność i zdrowie kręgosłupa.

Zapraszam Cię jeśli cenisz sobie kameralność, lubisz być otoczona profesjonalną i serdeczna opieką, przebywać w towarzystwie podobnych do Ciebie kobiet, a po ćwiczeniach chętnie napiłabyś się dobrej herbaty, porozmawiała, zrelaksowała i wykorzystała chwilę tylko dla siebie.

Czujesz, że to dla Ciebie? Zadzwoń, porozmawiajmy. Chętnie Cię poznam, odpowiem na Twoje pytania.  Mój nr to 692 012 610.