SZKOLENIA
WARSZTATY

Zorganizuj ze mną warsztaty/kurs/szkolenie

W Firmie/Instytucji/Domu Kultury/Miejskiej Świetlicy. Ze środków własnych, projektu, budżetu, dofinansowania, czy płatności uczestników. Zorganizujemy szkolenie z edukacji prozdrowotnej idealnie dopasowane do potrzeb odbiorców.

INSTRUKTOR
PILATES

Zostań Instruktorką Pilates

Szkolenie instruktorskie Pilates 27-28 kwietnia 2024

Zostań Instruktorką Pilates Core Stabilty

Połącz pracę z pasją i zacznij nowy rozdział w swoim życiu

Otrzymasz plany i nagrania całych lekcji, które możesz wykorzystać w swojej pracy z klientami i w treningu własnym.
Poznasz najczęstsze błędy jakie popełniane są w trakcie planowania treningu mięśni brzucha i nauczysz się jak za pomocą kliku prostych modyfikacji technicznych je poprawić, tak by Twój trening przynosił efekty w postaci wzmocnionych mięśni brzucha już po 3-4  lekcjach.
Nauczysz się jak w sposób spójny i zrozumiały przekazywać instrukcje ćwiczeń swoim klientom, tak aby rozumieli jak wykonać prawidłowo ćwiczenia.
Podczas szkolenia nauczysz się jak krok po kroku zaplanować i dobierać odpowiednie ćwiczenia, tak aby Twoje lekcje przynosiły korzyści i były bezpieczne dla osób z różnymi potrzebami.
Otrzymasz dokładny schemat, wg którego będziesz wiedziała jak zaplanować i przeprowadzić pojedynczą lekcję oraz jak rozwijać kolejne, żeby Twoi klienci „nie stali w miejscu”.

Koszt kursu 1690 zł

Szkolenie nauczy Cię nie tylko ćwiczeń, ale otrzymasz wiedzę i narzędzia, które pozwolą Ci od razu rozpocząć pracę z ludźmi.

Chcesz porozmawiać, upewnić, że to szkolenie jest dla Ciebie ?
Skontaktuj się ze mną, chętnie o wszystkim Ci opowiem i odpowiem na wszystkie Twoje pytania:
692 012 610
kontakt@martapelinska.com

DLA FIRM
I INSTYTUCJI

Oferuję nieszablonowe, unikatowe spotkania integracyjne w różnych formach, które pomogą Pracownikom Waszej Firmy odpocząć, poznać się poza środowiskiem pracy, wzmocnić poczucie zespołowości, doświadczyć wspólnie czegoś nowego.
Mogę zaproponować relaks i odpoczynek, ruch wspierający zdrowie (kręgosłup), regenerację dla ciała i umysłu, inspirujące twórcze zajęcia.
Oferuję zorganizowanie warsztatów/szkoleń edukacyjnych nt. aktywności fizycznej i zdrowego żywienia w Państwa Firmie czy Instytucji.  
Mam doświadczenie i  umiejętności poparte odpowiednimi kwalifikacjami. Umiem i lubię uczyć. 

Mogę zorganizować dla Państwa:

  • spotkania jednodniowe – w siedzibie Firmy lub innym przez Państwa wybranym,
  • wyjazdy integracyjne – np. weekendowe,
  • cykliczne spotkania w Waszej Firmie lub wybranym przez Państwa miejscu.

Moja oferta jest elastyczna. Organizuję spotkania dopasowane do potrzeb odbiorców.

PILATES SCHOOL&STUDIO
BLACK SWAN

Regularne zajęcia, treningi personalne

Pragniesz odzyskać sprawność i witalność, uwolnić się od bólu pleców, zachować młodość i cieszyć się pełnią życia? Sprawdź czy Pilates jest dla Ciebie. A jeśli chcesz oszczędzić czas, nie sprawdzaj. Jest. Jeśli jednak masz chwilkę, przeczytaj jakie daje efekty, co zyskasz i jakie problemy rozwiążesz ćwicząc Pilates oraz jak wyglądają zajęcia w moim studiu Black Swan Pilates School&Studio. Sprawdź w menu zakładkę ZAJĘCIA GRUPOWE.


Koszyk
Scroll to Top