LECIMY
DO TAJLANDII

Co powiesz na wyjazd do Tajlandii?

Kobiecy wyjazd do Tajlandii z jogą i medytacją

Kobiecy wyjazd na Tajlandii

Joga, medytacja, odpoczynek, regeneracja, przygoda, słońce, dzika przyroda.
Wczasy stworzone przez kobiety dla kobiet.
Doskonale wiem jak jest być przeciążoną, zmęczoną. Obowiązkami, zimą, szarością, codziennością miastem, korkami, biegiem, natłokiem wszystkiego Zimnem, ciemnością o 16:00, grubymi, zjeżdżającymi rajstopami, gryzącymi swetrami i ciężkimi płaszczami… Mailami, telefonami, terminami, spotkaniami, kalendarzami, zebraniami… A na koniec newsami z „polskiego” podwórka…
Najchętniej uciec na koniec świata…

A co jeśli to byłoby możliwe?
Spakować bikini, klapki, sukienki i fruuuu…

No to czytaj dalej...

Wszystko czego dziś chcę, pamiętaj o tym, dolecieć raz tam i z powrotem…. Więcej mi nic nie trzeba, nie trzeba….” jak śpiewała Izabela Trojanowska.

Wyobraź sobie jak cudownie byłoby zrobić sobie przerwę na oddech i spędzić czas w przepięknym, soczyście zielonym, dzikim, uduchowionym miejscu, w gronie kobiet, które mają te same potrzeby.
Zostawić pracę, męża, dzieci, wynoszenie śmieci. Zabrać siostrę, mamę, córkę, przyjaciółkę. I pojechać na relaksujący, babski wyjazd na Bali.
Zatopić się w dobrą pracę z ciałem i oddechem, otoczyć siebie troską. Mieć czas na niegonienie, poczuć duchową atmosferę wyspy, zobaczyć przepiękne miejsca zapierające dech, poczuć słodkie, oszałamiające zapachy kwitnących egzotycznych kwiatów, spróbować lokalnej kuchni, pełnej nowych, aromatycznych i oryginalnych smaków.
Posłuchać niesamowitych dźwięków dżungli.

I spędzić czas z kobietami, nagadać się, nabyć razem.

Dlaczego Bali?

Bali to soczyście zielone lasy, góry, wulkany, sawanny, rafy koralowe i bajeczne piaszczyste plaże. Rośliny i zwierzęta, których nie zobaczysz już nigdzie indziej na świcie. Setki gatunków pięknych, kolorowych, rozśpiewanych ptaków, które nie boją się ludzi.

Bali to również kultura. Świątynie, obrzędy, kadzidła, buddyjscy mnisi, mantrujący oooooommmmm. Duchowość, mistycyzm, szamani, uzdrowiciele i Nyepi – balijski dzień ciszy kiedy całe Bali zastyga w strachu przed demonami.

Bali to nocne kluby, dyskoteki, surferskie spoty, restauracje, festiwale, drinki z palmą i szalone imprezy na plaży pod rozgwieżdżonym niebem. Surfing, nurkowanie, kąpiele w wodospadach w środku dżungli, wycieczki rowerowe wśród ryżowych tarasów.
Kolory, zapachy, smaki, dźwięki jakich nie doświadczysz nigdzie indziej.

Czujesz ten ciepły piasek przesypujący się między palcami u stóp? Widzisz turkus oceanu i  plaże otoczone rafami?

Czas trwania imprezy

05.04.2024 do 17.04.2024

Miejsce pobytu
Phuket, Tajlandia, Azja / Phi Phi, Tajlandia, Azja

Wybraź sobie taki plan:

Dzień 1
Wylot z kraju (niewliczone w cenę).

Dzień 2
Przylot. Nasz kierowca albo przewodnik będzie czekał na lotnisku. Zakwaterowanie w hotelu. Wieczorem będziemy wspólnie podziwiać piękny zachód słońca oraz porozmawiamy na temat całego wyjazdu i jego celów.

Dzień 3
Dzień zaczniemy od wspólnego śniadania. Następnie czeka nas praktyka Vinyasa Power Yoga. Wybierzemy się na wycieczkę na Coral Island, która znana jest lokalnie jako Koh Hae lub Ko He. To cudowne, malownicze miejsce położone jest około 3 km na południowy wschód od Phuket. Wyspa ma 2 główne plaże: Long Beach i Banana Beach. W tym miejscu bardzo popularny jest snorkeling dzięki imponującej rafie koralowej. Powrót do hotelu, medytacja ZEN – głęboka relaksacja neuromięśniowa.

Dzień 4
Dzień zaczynamy praktyką Vinyasa Yoga czyli powitanie słońca… o wschodzie słońca. Wspólne śniadanie. Dzień spędzimy na odkrywaniu Phuket, która słynie z dzikich plaż i rajskich wybrzeży. Odwiedzimy Patong, a więc plażę i miasto na zachodnim wybrzeżu. Miejsce to jest głównym ośrodkiem turystycznym na wyspie, a także centrum życia nocnego i sklepów, w których będziemy mieć czas na zakupy. Obiad zjemy w street foodowej knajpce (fakultatywnie). Powrót do hotelu. Medytacja na dobranoc.

Dzień 5
Poranek zaczynamy śniadaniem. Następnie czeka nas praktyka Vinyasa Power Yoga. Wycieczka do sanktuarium słoni. Zwierzęta, które znajdują tam schronienie są odkupywane z rąk złych ludzi, dzięki czemu otrzymują szansę na spokojne życie. Będziemy się z nimi kąpać oraz je myć, nauczymy się komend, na które reagują, nakarmimy je. Chwile spędzone w ich towarzystwie będą jednymi z najlepszych jakie przeżyliście w swoim życiu. Udamy się podziwiać pomnik Buddy, który znany jest na całym świecie. Jego legenda zachwyca i fascynuje ludzi od setek lat. Powrót do hotelu, medytacja.

Dzień 6
Śniadanie. Rozpoczęcie naszej przygody z rajskimi wyspami Phi Phi. Bez wątpienia ich tropikalna sceneria sprawiła, że jest to jedna z największych atrakcji turystycznych Tajlandii. W tym miejscu zarówno aktywni poszukiwacze przygód jak i plażowicze chcący nieco zerknąć na bajeczny podwodny świat znajdą coś dla siebie. Phi Phi stały się szczególnie popularnym miejscem turystycznym po nakręceniu tu w 1999 roku filmu Danny’ego Boyle’a „Plaża” z Leonardo Dicaprio. Od tego dnia życie na wyspie już nigdy nie było takie samo. Po dotarciu na miejsce czeka nas zakwaterowanie oraz medytacja na dobranoc.

Dzień 7
Śniadanie. Drugi dzień na Phi Phi. W planie praktyka Vinyasa Power Yoga oraz odpoczynek na malowniczej plaży z białym piaskiem i turkusową wodą. Tego dnia istnieje możliwość skorzystania ze słynnych tajskich masaży oraz wzięcie udziału w dodatkowych wycieczkach (fakultatywnie). Po południu czeka nas wejście na Viewpoint, z którego podziwiać będziemy niesamowity widok na wyspę. Dzień zakończymy wspólnym oglądaniem zachodu słońca oraz medytacją.

Dzień 8
Śniadanie. Trzeci dzień na Phi Phi. O poranku czeka nas praktyka Vinyasa Power Yoga. Tego dnia wybierzemy się do Blue Lagoon. To jedna z najpiękniejszych atrakcji przyrodniczych, jakie można tutaj znaleźć. Położona jest w pobliżu słynnej plaży Maya Bay. Zobaczymy tam wysokie klify i oszałamiającą, czystą wodę. Wszystko to sprawia, że jest to jedno z najpiękniejszych miejsc do odwiedzenia w Tajlandii. Następnie wizyta na Monkey Beach. Plaża znajduje się przy zalesionym klifie, który jest siedliskiem małp - stąd jej nazwa. Słynie nie tylko z jej futrzastych mieszkańców, ponieważ znana jest także jako najwyższej klasy miejsce do nurkowania. W planie mamy także: Loh Samah Bay, Lagoon, Viking Cave, Shark Point, Runtee Bay, Bamboo Island, Nui Bay, Wang Long Bay. Powrót do hotelu, medytacja.

Dzień 9
Dzień zaczynamy praktyką Vinyasa Yoga. Wspólne śniadanie. Medytacja otwierająca czakrę serca. Czas przeznaczymy na błogi relaks na zachwycającej plaży. Nie ma nic lepszego od odpoczynku w tak rajskim miejscu! Tego dnia istnieje możliwość skorzystania ze słynnych tajskich masaży oraz wzięcie udziału w dodatkowych wycieczkach (fakultatywnie). Wewnętrzny krajobraz – medytacja w łagodnym, pełnym zmysłowości ruchu.

Dzień 10
Śniadanie, ostatnie chwile na wyspie Phi Phi. Wymeldowanie. Transfer do portu, a następnie prom na Phuket. Po powrocie czeka nas odpoczynek oraz wspólna medytacja. Możliwość zrelaksowania się na Paradise Beach.

Dzień 11
Śniadanie. Wybierzemy się na wycieczkę na Wyspę Jamesa Bonda, gdzie nakręcono film „Człowiek ze złotym pistoletem”. Odwiedzimy słynną Jaskinię Małp w Wat Suwan Kuha. Następnie wpłyniemy w głąb lasu namorzynowego w Parku Narodowym Ao Phang Nga. Po dotarciu na miejsce zobaczymy wizytówkę wyspy - wystającą z wody skałę nazywaną „maczugą Jamesa Bonda". Udamy się także do Khao Phing Kan, gdzie zobaczymy wspaniałe wapienne formacje krasowe. Ostatnim punktem wycieczki będzie podziwianie pięknych widoków roztaczających się wokół wyspy Tulu. Powrót na Phuket. Medytacja o zachodzie słońca.

Dzień 12
Ostatnie wspólne śniadanie, pożegnanie z Bali. Czas na zakup ostatnich pamiątek i transfer na lotnisko. Lot do Polski (niewliczone w cenę)

Dzień 13
Powrót do kraju.

*Fakultatywnie, dla chętnych - za dodatkową opłatą

Cena 1 850,00 $

Uwaga! Może nastąpić zmiana kolejności elementów zawartych w programie zwiedzania z przyczyn niezależnych (w tym szczególnie w związku z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi) od Biura. W przypadku zaś zaistnienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności, istnieje możliwość niezrealizowania usług turystycznych określonych w programie wycieczki (wszystkich lub niektórych). Biuro niezwłocznie poinformuje o ww. Podróżnego.

Wyjazd jest organizowany przez bezkonkurencyjne,  niemające sobie równych w organizacji egzotycznych wczasów dla kobiet, Polki w Podróży
https://www.polkiwpodrozy.com/

Cena zawiera:

 • zakwaterowanie - 6 noclegów w hotelu na Phuket i 4 noclegi w hotelu na wyspie Phi Phi
 • wyżywienie: 10xśniadania
 • wycieczka na Coral Island
 • wycieczka do sanktuarium słoni i pomnika Buddy
 • wycieczka na wyspę Jamesa Bonda
 • wycieczka na Phi Phi: odkrywanie wyspy, Blue Lagoon, Monkey Beach, Viewpoint, Maya Bay, Loh Samah Bay, Lagoon, Shark Point, Runtee Bay, Bamboo Island, Nui Bay, Wang Long Bay
 • bus wraz z kierowcą
 • bilety na łodzie
 • wszystkie bilety wstępów do atrakcji wymienionych w planie, oprócz atrakcji fakultatywnych
 • zajęcia jogi i medytacji z Martą Pelińską
 • przewodnik mówiący w języku angielskim
 • pełną opiekę lidera grupy w języku polskim
 • ubezpieczenie imprez zagranicznych w zakresie KL/NNW na warunkach dostępnych w Biurze obejmuje w szczególności:

  a) ubezpieczenie zdrowotne
  b) ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków

 • gwarancję ubezpieczeniową Biura nr COR268532 na kwotę 206.500,50 PLN

 

Cena nie zawiera:

 • transportu do miejsca rozpoczęcia imprezy turystycznej oraz powrotu tzn. biletów lotniczych
 • atrakcji fakultatywnych
 • posiłków niewymienionych w planie
 • napiwków

MARTA PELIŃSKA

Masz pytania? Skontaktuj się ze mną


Koszyk
Scroll to Top