LECIMY
NA ZANZIBAR

Co powiesz na kobiecy wyjazd na Zanzibar?

Pragniesz choć na chwilę zapomnieć o obowiązkach i skupić tylko i wyłącznie na sobie?

Kobiecy wyjazd na Zanzibar

Marzysz o podróży na tropikalną wyspę, daleko od obowiązków, goniących terminów, pośpiechu i nieustających dźwięków powiadomień z telefonu?
Pragniesz choć na chwilę zapomnieć o obowiązkach i skupić tylko i wyłącznie na sobie?
Rozkoszować się pięknem i zapachem egzotycznych kwiatów, poczuć bryzę morską na skórze, zatopić stopy w białym ciepłym piasku i z niedowierzaniem, że to dzieje się naprawdę, patrzeć na piękno błękitnego nieba splatającego się z lazurem oceanu?
Znaleźć wewnętrzny spokój i równowagę, poprzez zanurzenie w spokojnym świecie jogi i medytacji?

Wyobraź sobie, że to możliwe...
Zanurzyć się w tu i teraz, oderwać się, odetchnąć, odpocząć

No to czytaj dalej...

Czy chcesz choć raz spędzić wakacje bez obowiązków, w otoczeniu podobnych do Ciebie kobiet? Nabyć się z nimi, nagadać, pośmiać, poczuć energię kobiecej grupy?
Jeśli tak, to ta podróż jest dla Ciebie idealna!
Już na lotnisku, kiedy nasza uśmiechnięta reprezentantka, z kwiatami w ręce poprowadzi Cię do ośrodka na białych piaskach nad oceanem poczujesz, że to jest czas dla Ciebie, o Tobie, że oto właśnie rozpoczyna się Twoja przygoda wypełniona zmysłowymi wrażeniami..
Że nie musisz się o nic martwić, bo jesteś otoczona opieką, przewodniczki, nauczycielki jogi, w gronie kobiet, które jak wiadomo, zawsze sobie pomagają i się wspierają.

Przez całe wakacje będziesz miała okazję kontemplować piękno otaczającej przyrody, odpoczywać na plaży, zwiedzać najpiękniejsze zakątki wyspy i kosztować lokalnych specjałów.

Poczuć moc kobiecej wspólnoty, siostrzeństwa, energii Yin

Ale to nie wszystko!

Będziesz mogła uczestniczyć w medytacjach, praktykować jogę, a wieczorem relaksować się przy lampce wina i podziwiać zachód słońca. Przez ten czas będziesz skupiać się tylko na sobie, na swoim ciele i swoich potrzebach. A ja prowadząc Cię poprzez praktykę jogi i medytacji, pomogę Ci w tym procesie.
Po lekcjach jogi czeka na Ciebie mnóstwo możliwości, aby poznać tę piękną wyspę. Wybierzemy się na wycieczkę na przepiękną dziką plażę Mtende, o której biura turystyczne nie mówią, a także na wyspę najstarszych i największych żółwi świata lub Atol Mnemba uznawany jest za najlepszy spot nurkowy w rejonie Zanzibaru gdzie możemy spotkać delfiny i nurkować podziwiając najpiękniejszą rafę koralową. Ale to nie wszystko. Czeka nas o wiele więcej atrakcji, które znajdziesz w programie.

Będziemy wspólnie odkrywać piękno tej rajskiej wyspy, kolejne ukryte zatoczki i laguny, albo po prostu relaksować się na pięknych, dziewiczych plażach. Wieczory spędzać na rozmowach przy lampce wina, podziwiając zachód słońca nad oceanem.
Już od pierwszego dnia poczujesz, jak oddech staje się spokojniejszy, a umysł cichnie. Poczujesz wewnętrzny spokój i równowagę, a każda chwila spędzona na plaży, w otoczeniu bajecznych krajobrazów zacisznych lagun, zainspiruje Cię do odkrywania swoich ukrytych możliwości.

Wyobraź sobie białe plaże z palmami, lazurowe niebo i krystaliczny błękit oceanu...

Ten wyjazd jest o Tobie

To wyjątkowe doświadczenie, pozwoli Ci zregenerować się i zainspirować do działań na długo po powrocie do domu.
Jeśli chcesz poczuć się w pełni zrelaksowana, zadowolona i zainspirowana, poznać wspaniałe kobiety, dołącz do nas i poleć z nami na wakacjach z warsztatami jogi na Zanzibarze. Pozwól sobie na przygodę życia, która na zawsze pozostanie w Twojej pamięci.

Zróbmy to RAZEM! Lecimy!

Wybraź sobie ten wyjazd tak...

Dzień 1 - 30.10.2023
Wylot z Polski lub innego kraju (niewliczone w cenę).

Dzień 2 - 31.10.2023

Przylot na Zanzibar, spotkanie na lotnisku z przewodnikiem albo naszym kierowcą, transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Czas na odpoczynek i regenerację. Wspólna rozmowa na temat całego wyjazdu. Wieczorem zapoznawcza kolacja.

Dzień 3 - 01.11.2023

Dzień zaczniemy od wspólnego śniadania. Po śniadaniu czeka nas praktyka energetyzującej Chi Yogi zakończonej medytacją na dobry dzień. Po południu czas spędzimy na jednej z najpiękniejszych plaż w Paje. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą): możliwość kitesurfingu, surfingu, nurkowania. Lokalny market i możliwość kupienia masajskich akcesoriów.
Wieczorem wspólna kolacja. Po kolacji Medytacja ZEN – głęboka relaksacja neuromięśniowa.

Dzień 4 - 02.11.2023

Dzień zaczynamy praktyką Vinyasa Yoga czyli powitanie słońca... o wschodzie słońca. Wspólne śniadanie. Po śniadaniu medytacja otwierająca czakrę serca. Wizyta w fabryce alg. Paje słynie z wielkich przypływów i odpływów, podczas których kobiety w kolorowych strojach wydobywają algi z oceanu. Zobaczymy na czym polega wydobywanie alg, a na koniec będziemy mieć możliwość zakupu owych produktów w sklepiku. Następnie powrócimy do hotelu i wspólnie zjemy kolacje. Po kolacji relaksacja - Joga Nidra „jogiczny sen” – praktyka odpuszczania.

Dzień 5 - 03.11.2023

Poranek zaczynamy wczesnym śniadaniem. Wycieczka na południe od Jambiani, na przepiękną dziką plażę Mtende, o której biura turystyczne nie mówią. Mtende Beach to idealne miejsce do wypoczynku nad wodą oraz spacerów w bajecznej scenerii. Warto wejść na potężny klif, świetnie sprawdzający się jako punkt widokowy i odwiedzić mieszczącą się na nim restaurację. Lokalne przysmaki w takim miejscu zachwycają i sprawiają, że podróż na Zanzibar staje się jeszcze ciekawszym doświadczeniem. Dla chętnych istnieje możliwość zjedzenia lunchu w restauracji na kamieniu, która słynie z najlepszych homarów w tej części wyspy. Po kolacji wspólna praktyka: Pussu yoga – moc dna miednicy.

Dzień 6 - 04.11.2023

Dzień zaczniemy od wspólnego śniadanie. Kolejno sesja Flow Pilates. Ten dzień jest przeznaczony na czysty relaks na pięknej plaży z białym piaskiem i turkusową wodą. Dla chętnych, za dodatkową opłatą, istnieje możliwość skorzystania ze sportów wodnych, masaży. Po kolacji progresywna relaksacja mięśni – praktyka uwalniania napięć.

Dzień 7 - 05.11.2023

Bardzo wczesna pobudka i wspólna sesja ćwiczeń tybetańskich. Wspólne śniadanie. Po śniadaniu udamy się na najpiękniejsze miejsce na świecie, czyli na Atol Mnemba, obok którego znajduje się mała, prywatna wyspa leżąca w niewielkiej odległości od północno-wschodniego wybrzeża Zanzibaru. Na miejsce dostaniemy się łódką. Wyspa swoim kształtem przypomina serce, przez co uchodzi za jedną z najbardziej romantycznych wysp na Ziemi. Nikt nie ma tam wstępu, prócz aktualnie przebywających na wyspie gości i obsługi. My skupimy się na atolu, który okrywa to rajskie miejsce. Atol Mnemba uznawany jest za najlepszy spot nurkowy w rejonie Zanzibaru.To właśnie tam możemy spotkać delfiny w ich naturalnym środowisku. Atol Mnemba posiada najpiękniejsza rafę koralową, gdzie będziemy snorklować, a ostatnim punktem naszej wycieczki będzie mielizna czyli sand bank, gdzie zrobimy rajskie zdjęcia i skosztujemy tropikalnych owoców. Po powrocie wspólna kolacja. Po kolacji wewnętrzny krajobraz – medytacja w łagodnym, pełnym zmysłowości ruchu.

Dzień 8 - 06.11.2023

Dzień zaczniemy od wspólnego śniadanie. Następnie łagodny poranny stretching. Tego dnia udamy się na wycieczkę na plantacje przypraw. Przyprawy na wyspie stały się sercem handlu. Znajdziemy tam ich dużą różnorodność: goździki, cynamon, gałka muszkatołowa, wanilia, pieprz, drzewo szminkowe, kurkuma czy kardamon. Oddamy się rozkoszy zmysłów w kalejdoskopie zapachów, smaków i tekstur. Po powrocie kolacja. Na koniec dnia joga na dobranoc – relaksacja w ruchu.

Dzień 9 - 07.11.2023

Poranek zaczynamy wczesnym śniadaniem. Wycieczka na Prison Island - wyspę najstarszych i największych żółwi świata. Następnie udamy się na przepiękną wyspę Nakupenda, na której będziemy mieć możliwość zjedzenia lunchu (homary i owoce morza). Ostatnim punktem wycieczki będzie Stone Town - stolica Zanzibaru, którego stara część wpisana jest na listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. Wieczorem czeka na nas ostatnia wspólna kolacja, podsumowanie wyjazdu w kobiecym kręgu mocy.

Dzień 10 - 08.11.2023

Ostatnie wspólne śniadanie, pożegnanie z Zanzibarem. Lot do Polski (niewliczone w cenę)*

Dzień 11 - 09.11.2023
Powrót do kraju.

Cena 1700 USD

Czas trwania imprez y:od 30.10.2023 do 09.11.2023
Miejsce pobytu: Zanzibar, Tanzania, Afryka
Realizowane usługi turystyczne są niedostępne dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej
Wyjazd przeznaczony jest wyłącznie dla kobiet

Wyjazd jest organizowany przez bezkonkurencyjne,  niemające sobie równych w organizacji egzotycznych wczasów dla kobiet, Polki w Podróży
https://www.polkiwpodrozy.com/

Cena zawiera:

 • zakwaterowanie - 8 noclegów w hotelu na Zanzibarze
 • wszystkie bilety wstępów do atrakcji wymienionych w planie, oprócz atrakcji fakultatywnych wskazanych w planie jako dodatkowo płatne
 • 7xporanne warsztaty ruchowe i wieczorne praktyki relaksacyjno-medytacyjne, które poprowadzi Marta Pelińska
 • maty do jogi
 • opiekę lokalnego przewodnika mówiącego po polsku
 • transfery z lotniska w dzień przylotu i w dzień odlotu busem
 • transport klimatyzowanym samochodem wraz z kierowcą na całej trasie wycieczki
 • wyżywienie: 8xśniadania, 8xkolacje
 • pełną 24h opiekę lidera grupy w języku polskim
 • ubezpieczenie imprez zagranicznych w zakresie KL/NNW na warunkach dostępnych w Biurze obejmuje w szczególności:
  a) ubezpieczenie zdrowotne
  b) ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków
 • gwarancję ubezpieczeniową Biura nr COR268532 na kwotę 206.500,50 PLN

Cena nie zawiera:

 • transportu do miejsca rozpoczęcia imprezy turystycznej oraz powrotu tzn. biletów lotniczych
 • testów na COVID (jeśli będą wymagane)
 • wizy (50 USD)
 • napojów do posiłków
 • wydatków własnych
 • wycieczek fakultatywnych

MARTA PELIŃSKA

Masz pytania? Skontaktuj się ze mną


Koszyk
Scroll to Top